TAURON Liga: KS Pałac Bydgoszcz - UNI Opole. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć mecz KS Pałac Bydgoszcz - UNI Opole?

W meczu piątej kolejki TAURON Ligi naprzeciwko siebie staną ekipy KS Pałac Bydgoszcz i UNI Opole. Który zespół okaże się lepszy? Transmisja meczu KS Pałac Bydgoszcz - UNI Opole w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go.

Siatkarki zespołu z Bydgoszczy nie mogą zaliczyć startu tej edycji TAURON Ligi do udanych. Po czterech kolejkach nadal nie mają na swoim koncie ani jednego punktu. Lepsze od nich okazały się drużyny: PGE Rysice Rzeszów, ŁKS Commercecon Łódź, Grupa Azoty Chemik Police oraz #VolleyWrocław.

Natomiast zawodniczki UNI po swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie sięgnęły dopiero w poprzedniej kolejce. W czterech setach pokonały Energa MKS Kalisz. Porażki poniosły natomiast w starciach z zespołami: BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała, Grot Budowlani Łódź i ITA TOOLS Stal Mielec.

Warto przypomnieć, że ekipa KS Pałac wygrała poprzedni mecz tych dwóch drużyn. Spotkanie, które odbyło się w lutym tego roku w Bydgoszczy, zakończyło się już po trzech setach.

Transmisja meczu KS Pałac Bydgoszcz - UNI Opole w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go. Początek o godzinie 17:30.