KSW 88. Wyniki walk

Sporty walki
KSW 88. Wyniki walk
Fot. YouTube/KSW
KSW 88: Bitwa o Radom. Relacja i wyniki na żywo

Dobiegła końca gala KSW 88: Bitwa o Radom. W walce wieczoru Patryk Kaczmarczyk (11-2, 3 KO, 2 Sub) pokonał na punkty Daniela Rutkowskiego (16-4 1NC, 7 KO, 1 Sub) po fenomenalnym boju. Ponadto zwycięstwa na gali odnieśli m.in. Piotr Kuberski (13-1, 11 KO) i Marcin Wójcik (19-8, 11 KO, 6 Sub). Oto wyniki walk gali KSW 88: Bitwa o Radom.

Wyniki walk:

 

65,8 kg/145 lb: Patryk Kaczmarczyk (11-2, 3 KO, 2 Sub) pokonał Daniela Rutkowskiego (16-4 1NC, 7 KO, 1 Sub) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28).

83,8 kg/185 lb: Piotr Kuberski (13-1, 11 KO) pokonał Bartosza Leśko (13-4-2, 2 KO, 7 Sub) przez nokaut (ciosy w stójce) w drugiej rundzie. 
93 kg/205 lb: Marcin Wójcik (19-8, 11 KO, 6 Sub) pokonał Henrique Da Silvę (19-10, 17 KO, 1 Sub) przez nokaut (prawy podbródkowy) w drugiej rundzie. 
83,8 kg/185 lb: Albert Odzimkowski (13-7 1 NC, 5 KO, 7 Sub) pokonał Jorge Luiza Bueno (7-4, 4 KO, 2 Sub) przez nokaut (prawy sierpowy) w drugiej rundzie. 

120,2 kg/265 lb: Stefan Vojcak (7-1, 4 KO, 3 Sub) pokonał Kamila Gawryjołka (5-1, 4 KO, 1 Sub) przez techniczny nokaut (prawy prosty i ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 
65,8 kg/145 lb: Daniel Tarchila (7-2, 2 KO, 3 Sub) pokonał Vladyslava Falbiychuka (0-1) przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie. 

72 kg/ 158,5 lb: Ramzan Jembiev (5-1, 3 KO, 1 Sub) pokonał Fabiana Łuczaka (2-1) przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie. 

52,2 kg/115 lb: Maria Silva (10-1, 3 KO, 4 Sub) pokonała Anitę Bekus (7-4, 2 KO) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-27). 
83,9 kg/185 lb: Konrad Rusiński (6-1, 1 KO, 4 Sub) pokonał Krystiana Bielskiego (9-6, 4 KO, 1 Sub) przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie. 

80 kg/ 176 lb: - Michał Gniady (2-0, 2 KO) pokonał Jacka Gacia (2-1, 2 KO) przez techniczny nokaut (ciosy łokciami w parterze) w pierwszej rundzie. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
Zapis relacji
Relacja zakończona

Walka wieczoru gali KSW 88 będzie murowanym kandydatem do walki roku. Gala w Radomiu dobiegła końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Patryk Kaczmarczyk wygrał jednogłośną decyzją sędziów! Wszyscy sędziowie punktowali jednakowo: 29-28, 29-28, 29-28.

To była fenomenalna walka! Pora na werdykt!

III Runda

"Rutek" szybko zaczął szukać sprowadzenia i ta sztuka finalnie mu się udała. W parterze zaszedł za plecy Kaczmarczyka, lecz nie był w stanie zapiąć duszenia. Panowie dość długo znajdowali się w tej pozycji, po czym zawodnikowi RKT Radom udało się uciec. Trzecia runda zakończyła się wymianą przy siatce. 

II Runda

Co za kapitalna runda! Kaczmarczyk był skuteczniejszy w stójce. Dwukrotnie trafił kolanem, aż w pewnym momencie posłał Rutkowskiego na matę high-kickiem. Na ziemi próbował zajść za plecy, ale "Rutek" odwrócił sytuację i następnie to on obalił rywala. Do końca rundy kontrolował zapaśniczo Kaczmarczyka. Trzecia runda zapowiada się pasjonująco!

I Runda

Na początku rundy Kaczmarczyk trafił Rutkowskiego widowiskowym latającym kolanem. "Rutek" padł na deski. Przez większą część rundy Kaczmarczyk kontrolował walkę w parterze. W końcówce Rutkowski się podniósł i obalił rywala i to on zakończył rundę na górze. 

Czas na pierwszy gong w Bitwie o Radom!

Jego śladem podąża teraz Daniel Rutkowski!

Patryk Kaczmarczyk zmierza do klatki!

Piotr Kuberski potwierdził, że ma szanse, by włączyć się do mistrzowskiej rozgrywki w wadze średniej. A przed nami już tylko main event!

Pierwsza runda była pełna wymian. Obaj mieli swoje dobre momenty, lecz z czasem przewagę zaczął zyskiwać Kuberski. Trafiał coraz mocniej i jeszcze w pierwszej odsłonie Leśko dwukrotnie był na deskach. W drugiej rundzie Kuberski dopełnił dzieła zniszczenia potężnymi ciosami w stójce, po których zawodnik Mighty Bulls Gdynia padł jak rażony piorunem. Fantastyczne wejście Kuberskiego do KSW!

Piotr Kuberski!! Kapitalny nokaut w drugiej rundzie!

Pora na co-main event. Były mistrz FEN Piotr Kuberski zadebiutuje w KSW. Jego rywalem będzie Bartosz Leśko. Zapowiada się znakomicie!

Wójcik prowadził walkę od jej początku. Zarówno w stójce, jak i w parterze był skuteczniejszy. W pierwszej rundzie szukał poddania, ale Brazylijczyk dobrze się bronił. Na początku drugiej odsłony Wójcik trafił rywala potężnym podbródkowym, po którym Da Silva runął na deski. Fenomenalny powrót Wójcika do KSW!

NIESAMOWITY NOKAUT! Marcin Wójcik ciężko znokautował Henrique Da Silvę w drugiej rundzie!

Nie zwalniamy tempa. Do końca KSW 88 zostały trzy walki. Czas na pojedynek Wójcik vs Da Silva!

Świetny występ radomianina. Od początku był stroną przeważającą. Osłabiał defensywę rywala niskimi kopnięciami, a w końcówce pierwszej rundy dobrze kontrolował przeciwnika w parterze. W drugiej odsłonie sięgnął Brazylijczyka jednym z ciosów. Ten był wyraźnie zamroczony i cofnął się pod siatkę. Tam Odzimkowski dopadł go i zaatakował serią. Kluczowy okazał się potężny prawy sierpowy, który posłał Bueno na deski. Kapitalny występ Odzimkowskiego!

Co za nokaut! Albert Odzimkowski z efektownym nokautem w drugiej rundzie!

Czas na występ ulubieńca radomskiej publiczności. Albert Odzimkowski zmierzy się z Jorge Bueno!

To pierwsza zawodowa porażka zawodnika z Puław. 

Słowak chciał na początku sprowadzić walkę do parteru, lecz Gawryjołek dobrze obronił tę próbę. Później doszło do wymiany w stójce, po której Vojcak trafił Polaka mocnym prawym, a następnie dopełnił dzieła zniszczenia w parterze. Imponujący występ "Mutanta"!

Ależ nokaut! Stefan Vojcak znokautował Kamila Gawryjołka w pierwszej rundzie!

Pora na wagę ciężką. Za chwilę pierwszy gong w walce Gawryjołek vs Vojcak!

Na początku zaskakująco to Ukrainiec był skuteczniejszy w stójce. Przypomnijmy, że Falbiychuk przyjął tę walkę w piątek. Mołdawianin w końcu jednak sprowadził rywala do parteru. Tam skontrolował przeciwnika i zapiął duszenie zza pleców i wygrał pojedynek. Kolejne takie poddanie na tej gali!

Daniel Tarchilla wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie! Ale Falbiychuk postawił mocne warunki!

Kolejna walka, której pierwotnie miało nie być w karcie KSW 88. Vladyslav Falbiychuk zaliczy zawodowy debiut w starciu z Danielem Tarchillą!

Francuz od początku zamykał Łuczaka na siatce. W końcu Polak próbował obalić rywala, lecz Francuz dobrze wybronił tę próbę i znalazł się na górze. Następnie zaszedł za plecy zawodnika z Murowanej Grośliny i zapiął duszenie. Łuczak odklepał. Drugie zwycięstwo Jembieva w KSW!

Niespodzianki nie było. Ramzan Jembiev wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie!

Wracamy z kolejnymi pojedynkami. Po piątkowych perturbacjach Ramzana Jembieva z wagą dojdzie do starcia Francuza z Fabianem Łuczakiem!

Za nami trzy pierwsze walki. Czas na ceremonię otwarcia i kolejne pojedynki. 

Brazylijka u wszystkich trzech sędziów zgarnęła każdą rundę dla siebie. Udany występ "Czarnej Wdowy"!

Maria Silva wygrała jednogłośną decyzją sędziów! Punktacja: 30-27, 30-27, 30-27. 

Za nami trzy pełne rundy. Niebawem poznamy werdykt. 

Pora na jedyną na tej gali walkę pań. Bekus kontra Silva - to już za moment!

Rusiński postanowił nie wymieniać ciosów z Bielskim i szybko obalił rywala. Na ziemi zaszedł za plecy oponenta i zapiął duszenie zza pleców. Zawodnik z Olsztyna odklepał. Wszystko zajęło Rusińskiemu niewiele ponad półtorej minuty. Kapitalny debiut w KSW!

Ależ debiut w KSW! Konrad Rusiński szybko poddał Krystiana Bielskiego!

Czas na kolejny pojedynek. Konrad Rusiński vs Krystian Bielski już za moment!

Dodajmy, że Gniady przyjął walkę z Gaciem w zastępstwie z krótkim wyprzedzeniem. Tym większe wrażenie robi jego występ!

Gniady szybko posłał na deski Gacia. Zawodnik z Warszawy wydostał się jednak z zagrożonej pozycji. Później to "Siexa" przejął inicjatywę w stójce. Trafił rywala mocnym high kicikiem, po którym Gniady wyraźnie się zachwiał. W końcu zawodnik Czerwonego Smoka obalił Gacia i znalazł w pozycji bocznej. Następnie przeszedł do krucyfiksa, z którego zasypał przeciwnika gradem ciosów łokciami. Sędzia przerwał pojedynek. Udane wejście Gniadego do KSW!

To było krótki, ale znakomity pojedynek! Michał Gniady wygrał przez TKO w pierwszej rundzie!

Przed nami pierwszy pojedynek sobotniej gali. Wydarzenie otworzy starcie Gać vs Gniady!

Dobry wieczór! Czas na galę KSW 88. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie