Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca 2023 Roku: Ogłoszenie listy nominowanych. Transmisja

Inne
Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca 2023 Roku: Ogłoszenie listy nominowanych. Transmisja
fot. Polsat Sport
Poprzednią edycję zwyciężyła Iga Świątek.

Czas poznać listę nominowanych w 89. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2023 roku. Transmisja konferencji inaugurującej plebiscyt w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl i Polsat Box Go.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję zwyciężyła Iga Świątek. Za najlepszą polską tenisistką kolejny wspaniały rok, który zakończyła jako liderka rankingu WTA dzięki wygranej w turnieju WTA Finals w meksykańskim Cancun.

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki 88. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski w 2022 roku

 

Podium w 2022 roku uzupełnili Bartosz Zmarzlik i Robert Lewandowski. Obaj mają już na swoim koncie triumfy w plebiscycie - żużlowiec był najlepszy w 2019 roku, natomiast kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski triumfował w 2015, 2020 i 2021 roku.

 

W czwartek poznamy listę nominowanych w 89. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2023 roku. Kto tym razem sięgnie po końcowy triumf w tym prestiżowym plebiscycie?

 

Transmisja konferencji inaugurującej 89. Plebiscyt Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2023 roku w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl i Polsat Box Go. Początek o 12:00.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie