Wślizg w nogi pod siatką! Zabawne starcie rozgrywających w meczu Trefl - Projekt (WIDEO)

Kamil Droszyński wślizgiem wpadł prosto pod nogi Jana Firleja.

Podczas meczu Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa w ramach 7. kolejki PlusLigi doszło do zabawnej sytuacji. Próbujący obronić piłkę Kamil Droszyński "podciął" swojego vis-a-vis Jana Firleja pod siatką.

Cała sytuacja miała miejsce w drugim secie przy stanie 7:7. Bartłomiej Bołądź atakował z prawego skrzydła, ale atak ten obronił libero Trefla Voitto Köykkä. Piłka agresywnie zmierzała w kierunku siatki, a rozgrywający gdańskiej ekipy próbował za wszelką cenę ją odbić.

Droszyński był tak rozpędzony, że rzutem przeleciał na drugą stronę siatki i wylądował... wprost pod nogami Firleja, który był gotowy do wykonania bloku. Sędzia przerwał grę, mimo że rozgrywający z Gdańska nie postawił stóp na połowie rywala. Przeszkadzał jednak w grze drużynie przeciwnej.

Droszyński na początku był nieco zdziwiony, że akcja została przerwana, ale po chwili wymienił uśmiechy z kolegami z drużyny i wrócił na swoją połowę boiska.

- Mimo ambicji Droszyńskiego... On przeszkodził w grze Firlejowi! Dobrze że ten odskoczył i ustąpił. Tu nie było zabaw - skomentował Wojciech Drzyzga.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

W całym meczu lepsi okazali się siatkarze z Warszawy, którzy wygrali 3:0.