Świetna seria Chrobrego! Efektowna wygrana głogowian

Piotr Plewnia, trener Chrobrego Głogów.

Trwa świetna seria Chrobrego Głogów. Podopieczni Piotra Plewni pokonali 3:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała i zanotowali trzecie zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi.

Chrobry prowadził już od piątej minuty. Dośrodkowanie Patryka Muchy z rzutu rożnego na gola zamienił Albert Zarówny. Po przerwie kolejne dośrodkowanie Muchy z narożnika i kolejna bramka - tym razem Mikołaja Lebedyńskiego.

Trafienie na 3:0, które ustaliło wynik meczu, zanotował Bartosz Biel, wykorzystując perfekcyjne dogranie Mateusza Machaja.

Piątkowe spotkanie było debiutem dla Dariusza Marca na ławce trenerskiej Podbeskidzia.

Głogowianie, którzy do niedawna zamykali ligową tabelę, aktualnie mają na swoim koncie serię trzech wygranych i 18 punktów w dorobku. Znacznie gorzej wygląda sytuacja Podbeskidzia - 13 punktów i miejsce w strefie spadkowej.

Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (1:0)
Bramki: Zarówny 5, Lebedyński 52, Biel 74