Puchar CEV: Hebar Pazardżik – Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo

Aluron CMC Warta Zawiercie walczy o awans do kolejnej rundy Pucharu CEV. By wyeliminować Hebar Pazardżik musi wygrać w Bułgarii dwa sety. Relacja i wynik na żywo z meczu Hebar Pazardżik – Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl.

Pierwsze spotkanie z bułgarskim zespołem Hebar Pazardżik w 1/16 finału Pucharu CEV zawiercianie wygrali 3:0 (25:19, 25:13, 25:18). Drużyna trenera Michała Winiarskiego jest więc w bardzo dobrej sytuacji przed spotkaniem rewanżowym – w Bułgarii musi wygrać dwa sety.

– Jeśli chociaż przez moment pomyślimy, że jedziemy do Pazardżiku wygrać tylko dwa sety, to zaczniemy mieć problemy. A oni u siebie na pewno będą grali lepiej. U nich w hali panuje gorąca atmosfera i będziemy rywalizować nie tylko z zawodnikami Hebaru, ale także z sędziami i kibicami. Musimy być skoncentrowani, a nie myśleć o tych dwóch setach – powiedział środkowy zawiercian Mateusz Bieniek.

Drużyna z Zawiercia wcześniej rywalizowała już dwukrotnie z tym przeciwnikiem W 1/16 finału Pucharu Challenge jesienią 2019 roku (3:0 u siebie i 3:2 na wyjeździe) oraz w fazie grupowej poprzedniej edycji Ligi Mistrzów (3:1 na wyjeździe i 3:0 u siebie).

Relacja i wynik na żywo z meczu Hebar Pazardżik – Aluron CMC Warta Zawiercie w środę 29 listopada o godzinie 18.00 na Polsatsport.pl.