Idze Świątek przybędzie groźna rywalka? Legenda rozgrzała internet tymi wpisami!

Tenis
Idze Świątek przybędzie groźna rywalka? Legenda rozgrzała internet tymi wpisami!
fot. PAP
Bastian Schweinsteiger z żoną Aną Ivanović

Przyszły rok będzie obfitował w wiele tenisowych powrotów. Zamieszać na korcie zamierzają m.in. Angelique Kerber, Naomi Osaka i Rafael Nadal. Pojawiają się głosy, że do tej grupy może dołączyć jeszcze jedna bardzo znana tenisistka.

Ana Ivanovic była jedną z najlepszych tenisistek świata, dwukrotnie prowadziła nawet w rankingu WTA. W 2016 roku zdecydowała się jednak zakończyć karierę. Zajęła się działalnością w wielu różnych organizacjach na całym świecie. Wyszła też za niemieckiego piłkarza, Bastiana Schweinsteigera. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, kiedy Sabalenka rozpocznie "pościg" za Igą Świątek

 

Po ostatniej aktywności gwiazdy na Instagramie można mieć nadzieję, że serbska tenisistka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w świecie sportu. Niedawno na portalu X (dawny Twitter) udostępniła zdjęcie, na którym trenuje na korcie. Dodała do niego podpis - "To więcej niż tylko sport". 

 

 

Fotografia rozgrzała fanów, którzy zaczęli dopytywać, czy ten wpis oznacza jej powrót do zawodowego grania. Co więcej, Ivanovic skomentowała ostatnio jeden z wpisów na oficjalnym profilu WTA, pisząc że "nie może się doczekać rozpoczęcia nowego sezonu".

 

 

O tym, czy znana tenisistka zdecyduje się wrócić do sportu, kibice będą mogli przekonać się zapewne już niedługo. Na przełomie grudnia i stycznia odbędzie się United Cup, a tuż po nim wielkoszlemowy Australian Open. 

Karolina Potrykus/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie