To koniec! Neymar rozstał się z partnerką. Modelka ujawniła prywatne wiadomości

Piłka nożna

Neymar i Bruna Biancardi rozstali się. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno para wspólnie cieszyła się z narodzin córki. Prawdopodobną przyczyną zakończenia związku są wiadomości, które ujawniła Aline Faria. Z ich treści wynika, że Brazylijczyk dopytywał modelkę, gdzie znajdzie jej nagie zdjęcia.

W odpowiedzi Faria instruowała Neymara, jak uzyskać do nich dostęp. 31-latek bronił się tym, że flirt z modelką znaną z serwisu "OnlyFans" to stara sprawa i nie chce do niej wracać. Inaczej zareagowała Biancardi, która za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała, że nie jest już w związku. 

 

"To sprawa prywatna, ale z racji tego, że na co dzień jestem narażona na sensacje, domysły i żarty, informuję, że nie jestem w związku" - przekazała. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Polski sędzia odsunięty od meczu Ligi Mistrzów! To już oficjalne

 

Dodajmy, iż nie jest to pierwsze zamieszanie wokół Neymara i Biancardi. W przeszłości w mediach wiele mówiło się o perturbacjach w ich związku. Para rozstawała się, po czym do siebie wracała. Teraz wiele wskazuje na to, że to już definitywny koniec. Gdy 29-latka była w ciąży, zawodnik Al-Hilal miał zostać przyłapany na zabawie z dwoma kobietami w klubie w Barcelonie. 

 

Oprócz problemów w życiu prywatnym, Neymar ma również kłopoty sportowe. Niedawno doznał kontuzji kolana. Uraz jest na tyle poważny, że wykluczył Brazylijczyka z gry na kolejne osiem miesięcy. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie