Siatkarska reprezentantka Polski przeszła kolejne badania! Jest diagnoza

Opublikowano komunikat w sprawie stanu zdrowia Katarzyny Wenerskiej (z prawej)

Katarzyna Wenerska doznała urazu podczas środowego meczu Ligi Mistrzyń. Klub siatkarki reprezentacji Polski podał najnowsze informacje w sprawie stanu zdrowia rozgrywającej.

W środę odbył się mecz Ligi Mistrzyń między ekipami PGE Rysice Rzeszów – A. Carraro Imoco Conegliano. Spotkanie ostatecznie zakończyło się porażką zespołu występującego na co dzień w Tauron Lidze (1:3). Kibiców bardzo zmartwiła sytuacja, która miała miejsce w drugim secie tego starcia.

Wenerska zgłosiła, że ma problemy z kolanem i nie jest w stanie kontynuować rywalizacji. Jej miejsce na parkiecie zajęła Gabriela Makarowska-Kulej. Fani bali się, że reprezentantkę Polski czeka dłuższa przerwa od gry.

Teraz w mediach społecznościowych ekipy z Rzeszowa pojawił się komunikat dotyczący stanu zdrowia rozgrywającej. Jak się okazuje, kontuzja nie jest poważna.

"Mamy dla Was dobrą wiadomość! Katarzyna Wenerska przeszła kompleksowe badania u naszego partnera medycznego PRO-FAMILIA. Dziękujemy dr Łukaszowi Białkowi za szybką diagnozę i profesjonalną pomoc. Uraz okazał się niegroźny, Kasia może wracać do treningów" - można przeczytać na platformie X (wcześniej Twitter).