Kontuzja rozgrywającej siatkarskiej reprezentacji Polski! Musiała opuścić boisko (WIDEO)

Katarzyna Wenerska doznała urazu w meczu Ligi Mistrzyń.

W drugim secie meczu Ligi Mistrzyń PGE Rysice Rzeszów – A. Carraro Imoco Conegliano (1:3) urazu doznała Katarzyna Wenerska. Siatkarka reprezentacji Polski narzekała na problemy z kolanem i opuściła boisko.

Katarzyna Wenerska dość niespodziewanie zgłosiła uraz w trakcie drugiego seta. Okazało się, że rozgrywająca rzeszowskiej drużyny ma problemy z kolanem. Na boisku pojawiła się Gabriela Makarowska-Kulej, a Wenerską zajął się sztab medyczny drużyny PGE Rysic.

Na kłopoty zdrowotne narzekała również inna atakująca reprezenetacji Polski – Joanna Wołosz, która zmaga się z urazem stopy. Gwiazda Imoco Volley większą część spotkania na Podpromiu spędziła w kwadracie dla rezerwowych. Miała się pojawić na boisku tylko w sytuacji awaryjnej. Jak się okazało, zaszła taka potrzeba i kibice mogli podziwiać grę Wołosz w końcówkach trzeciego i czwartego seta.