Drużyna Cristiano Ronaldo upokorzona w hicie! Kłopoty w ligowej tabeli

Drużyna Cristiano Ronaldo upokorzona w hicie!

Ekipa Al-Hilal pokonała Al-Nassr w piątkowym hicie saudyjskiej ligi. Gospodarze wygrali 3:0 po trafieniach Sergeja Milinkovicia-Savicia i Aleksandara Mitrovicia.

Kibice śledzący to spotkanie do przerwy nie zobaczyli bramek, choć już w pierwszych minutach gospodarze mogli strzelić dwa czy nawet trzy gole, marnując kolejne sytuacje. Wynik rozstrzygnął się po przerwie - najpierw w 64. minucie na listę strzelców wpisał się Milinković-Savić, a w samej końcówce dwa gole dołożył drugi z Serbów grających w Al-Hilal, czyli Mitrović.

Podopieczni Jorge Jesusa zwiększyli tym samym przewagę nad drugim w tabeli Al-Nassr już do siedmiu punktów. Al-Hilal w tym sezonie jeszcze nie przegrało, a dla klubu Cristiano Ronaldo i spółki była to trzecia porażka w aktualnie trwających rozgrywkach.