Cafe Futbol po losowaniu grup Euro 2024. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Cafe Futbol po losowaniu grup Euro 2024. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć Cafe Futbol po losowaniu grup Euro 2024?

Jak co niedzielę eksperci zgromadzeni w studiu skomentują najciekawsze piłkarskie wydarzenia ostatnich dni. Magazyn Cafe Futbol w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go o godzinie 11:00.

Gościem najnowszego Cafe Futbol będzie były piłkarz m.in. Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk czy Lecha Poznań Maciej Makuszewski. Przypomnimy trudne momenty rehabilitacji zawodnika.

 

Eksperci zgromadzeni w studiu przeanalizują potencjalną grupę reprezentacji Polski na Euro 2024 w Niemczech, a także omówią ostatnią dyspozycję boiskową Roberta Lewandowskiego.

 

Kamera Polsatu Sport zawitała również do Gubina, by przedstawić kulisy łączenia życia codziennego piłkarzy oraz gry dla trzecioligowej drużyny rewelacji tegorocznego Fortuna Pucharu Polski.

 

Połączymy się również z Pauliną Czarnotą-Bojarską, której gościem na Polsat Plus Arena w Gdańsku będzie Marcin Kaczmarek. Nasza dziennikarka sprawdzi nastroje panujące przed meczem Lechii z Miedzią Legnica.

 

W dogrywce programu goście skomentują sytuację Legii Warszawa w Lidze Konferencji Europy oraz wydarzenia mające miejsce przed meczem z Aston Villa.

 

Gośćmi Bożydara Iwanowa w programie będą Maciej Makuszewski, Cezary Kowalski, Roman Kołtoń i Tomasz Hajto.

 

Transmisja magazynu Cafe Futbol w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go o godzinie 11:00. Dogrywka na Polsatsport.pl około godziny 12:20.

MS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie