Bartosz Kurek zniknął w trakcie meczu! Niepokojące doniesienia z Japonii

Bartosz Kurek nie dokończył meczu w japońskiej V.League.

Do niepokojącej sytuacji doszło podczas meczu ligi japońskiej JT Thunders – Wolfdogs Nagoya (2:3). Bartosz Kurek udał się z kolegami do szatni i już nie pojawił się na boisku w tym spotkaniu.

W meczu JT Thunders – Wolfdogs Nagoya dwa pierwsze sety wygrali goście (18:25, 30:32), w szeregach których bardzo dobrze prezentował się Bartosz Kurek. Kapitan reprezentacji Polski zdobył 17 punktów i... nie pojawił się na boisku w trzeciej odsłonie.

Kolejne sety zakończyły się wygraną gospodarzy (25:22, 25:22, 15:5), którzy z seta na set grali coraz pewniej i zwyciężyli w całym meczu 3:2. Brak Kurka zaniepokoił japońskich kibiców, którzy w mediach społecznościowych pytali, co się stało z kapitanem Wolfdogs Nagoya.

Do sytuacji w pomeczowej wypowiedzi nie odniósł się trener drużyny z Nagoi. Oficjalna strona rozgrywek poinformowała jedynie, że "w trzecim secie w drużynie Wolfdogs Nagoya w wyjściowym składzie zabrakło Kurka". Siatkarz nie odniósł się do tej sytuacji w mediach społecznościowych.