Błyskawiczny nokaut w walce wieczoru gali UFC! To musiało boleć (WIDEO)

Sporty walki
Błyskawiczny nokaut w walce wieczoru gali UFC! To musiało boleć (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Błyskawiczny nokaut w walce wieczoru gali UFC!

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego odbyła się kolejna pasjonująca gala największej i najbardziej prestiżowej federacji MMA na świecie - UFC. W walce wieczoru Arman Tsarukyan (21-3-0) już w pierwszej rundzie znokautował Beneila Dariusha (22-6-1).

Cóż to był za znakomity oraz błyskawiczny popis umiejętności Tsarukyana, który nie chciał długo czekać, aby pokazać swojemu oponentowi oraz kibicom na całym świecie, kto jest lepszy.

 

Ormianin już na początku pojedynku przejął inicjatywę, czego dowodem nokautujący cios kolanem w głowę, a następnie seria ciosów posłana w stronę bezradnego Dariusha, który w pierwszej minucie oraz czwartej sekundzie padł na deski.

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC: Dariush - Tsarukyan. Wyniki i skróty walk

 

Nie może zatem dziwić, że włodarze UFC przyznali Tsarukyanowi bonus za najlepszy występ spośród wszystkich uczestników gali. Nokaut na Dariushu, który zajmuje czwarte miejsce w rankingu zawodników w wadze lekkiej, zrobił niesamowite wrażenie.

 

Dla Tsarukyana to trzecia wygrana z rzędu od momentu porażki z Mateuszem Gamrotem tego lata. Bilans dziewięciu ostatnich walk wojownika pochodzenia gruzińskiego brzmi 8-1. Tym samym zgłasza swój akces do walki o pas.

 

 

Skrót walki Beneil Dariush - Arman Tsarukyan w załączonym materiale wideo.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie