Pijany kierowca wjechał w trzech sportowców. Poważny kłopot drużyny

Inne
Pijany kierowca wjechał w trzech sportowców. Poważny kłopot drużyny
Fot. PAP
Poważny wypadek w Chorwacji.

Szokujące wieści z Chorwacji. Zawodnicy grupy kolarskiej Felbermayr Simplon Wels ulegli poważnemu wypadkowi drogowemu. Podczas treningu wjechał w nich pijany kierowca ciężarówki.

Szokujący wypadek dotknął kolarzy grupy Felbermayr Simplon Wels. Przygotowujący się do nowego sezonu zawodnicy austriackiego zespołu zostali poszkodowani w wypadku przez pojazd dostawczy. Samochodem kierował pijany kierowca poruszający się z dużą prędkością.

 

ZOBACZ TAKŻE: Burza w Wiśle Kraków! Dlatego los trenera Sobolewskiego był przesądzony


Do wypadku doszło w sobotę przed północą. Jak poinformował klub wszystko wydarzyło się sześć kilometrów od nadmorskiej miejscowości Zadar, gdzie przygotowują się zawodnicy Felbermayr.


Kolarze zatrzymali się zgodnie z przepisami na czerwonym świetle poruszając się samochodem. Nagle w tył pojazdu wjechał samochód dostawczy poruszający się z dużą prędkością. Jak donoszą świadkowie zdarzenia prędkość mogła wynosić około 100 kilometrów na godzinę.


Ranni kolarze trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale stan nadal pozostaje poważny. Według komunikatu grupy Felbermayr 62-letni kierowca dostawczej ciężarówki miał ponad dwa promile alkoholu i został zatrzymany przez policję.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie