Oficjalnie! Stephane Antiga kończy współpracę z klubem z Rzeszowa

Siatkówka
Oficjalnie! Stephane Antiga kończy współpracę z klubem z Rzeszowa
fot. Cyfrasport
Stephane Antiga będzie trenerem rzeszowskich siatkarek do końca sezonu 2023/24.

Klub PGE Rysice Rzeszów poinformował, że rozgrywki 2023/24 będą ostatnim sezonem współpracy trenera Stephana Antigi z drużyną z Podkarpacia. Francuski szkoleniowiec prowadzi ten zespół od 2019 roku.

Stéphane Antiga trafił do klubu z Rzeszowa w maju 2019 roku. Wcześniej w roli trenera prowadził reprezentację Polski siatkarzy (2014–16, mistrzostwo świata 2014), a także kadrę Kanady (2017–18) i klub Onico Warszawa (2017–19).

 

Zobacz także: Tak wyglądał debiut Antigi w żeńskiej siatkówce! (WIDEO)

 

W rzeszowskim klubie po raz pierwszy podjął pracę w żeńskiej siatkówce. Z zespołem tym wywalczył dotychczas czterokrotnie wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski, dwukrotnie Superpuchar Polski, a także dwukrotnie awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń. Z drużyną rozstanie się po zakończeniu obecnego sezonu.

 

 

 

 

"Ta lista nie jest jeszcze zamknięta i wszyscy liczymy na dopisanie do niej kolejnych sukcesów w obecnym sezonie. Wszystkich fanów siatkówki zapraszamy natomiast do hali Podpromie – przed nami jeszcze wiele ważnych spotkań. Zróbmy na nich taką atmosferę, aby trenerowi jak najtrudniej było opuszczać Rzeszów, a wspomnienia trwały jeszcze przez wiele lat!" – napisał klub w komunikacie.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie