Wielki powrót Zlatana Ibrahimovicia stał się faktem!

Piłka nożna
Wielki powrót Zlatana Ibrahimovicia stał się faktem!
fot. PAp
Zlatan Ibrahimovic, który w tym roku zakończył zawodową karierę w AC Milan, powróci do tego klubu jako partner operacyjny i doradca właściciela.

Słynny piłkarz reprezentacji Szwecji Zlatan Ibrahimovic, który w tym roku zakończył zawodową karierę w AC Milan, powróci do tego klubu jako partner operacyjny i doradca właściciela, firmy inwestycyjnej RedBird Capital Partners.

"Były napastnik Zlatan Ibrahimovic dołączył do nas jako partner operacyjny i będzie pełnił funkcję starszego doradcy menedżmentu AC Milan" - ogłosiła w poniedziałek prywatna firma inwestycyjna.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fatalne zachowanie reprezentanta Polski. Wyleciał z boiska w meczu Serie A

 

W Mediolanie Ibrahimovic będzie pełnił funkcję starszego doradcy właściciela klubu. Ma odgrywać aktywną rolę we wszystkich operacjach sportowych i biznesowych, a jego zadania obejmują również rozwój sportowy i globalnej marki AC Milan.

 

"Moja miłość do Rossonerich nigdy nie umrze, a możliwość bycia tak znaczącą częścią jego przyszłości to coś, o czym mogłem tylko marzyć” – powiedział Ibrahimovic.

 

W Milanie Szwed grał w latach 2010-2012 i 2020-2023. Dwukrotnie zdobył z tym klubem mistrzostwo Włoch. W reprezentacji Szwecji rozegrał 121 meczów, w których zdobył 62 bramki.

BS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie