Hat-trick Arkadiusza Milika! Pierwsza bramka od 96 dni (WIDEO)

Pierwsza bramka Arkadiusza Milika od 96 dni

Arkadiusz Milik trzykrotnie wpisał się na listę strzelców w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Włoch z Frosinone. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 4:0. W półfinale "Stara Dama" zagra z Lazio.

Sędzia podyktował karnego w 11. minucie meczu. Do piłki poszedł Milik, który pewnym strzałem pokonał Michele Cerofoliniego, golkipera Frosinone.

Jak się okazało, nie było to ostatnie słowo byłego napastnika Napoli tego dnia. W 38. minucie wykorzystał dokładne dogranie McKenniego, po raz drugi wpisując się na listę strzelców.

Drugą połowę Polak rozpoczął w równie imponującym stylu. Na początku tej części gry goście popełnili fatalny błąd w rozegraniu piłki od własnej bramki, a Milik skompletował hat-tricka po asyście Manuela Locatellego.

Hat-trick Milika z Frosinone:

Dla Milika, który z Frosinone opuścił boisko w 62. minucie, były to pierwsze gole od października zeszłego roku. Po raz ostatni na listę strzelców wpisał się w ligowym spotkaniu Torino (2:0).