To będzie przełomowy rok? "Najseksowniejsza kobieta świata" zdradziła wielkie plany

Inne

Rok 2024 ma być przełomowy w życiu słynnej influencerki golfowej. Paige Spinarac zdradziła swoje plany na najbliższe miesiące.

- Nie wiem jak wy, ale ja czuję, że 2024 rok jest jakiś inny i jestem bardzo tym podekscytowana. Jednym z moich największych celów jest konkretne podniesienie poziomu mojej gry w golfa, dlatego dzielę się z wami kilkoma rzeczami, które robię tej zimy, by wiosną być najlepszą golfistką, jaką mogę się stać - napisała Spiranac.

 

Zobacz także: Pokazała za dużo na filmiku i została zbanowana. Była golfistka ma pretensję do znanej platformy

30-latka opublikowała też film na swoim kanale na Youtube, na którym pokazała swoje domowe przygotowania do nadchodzącego sezonu. Czy faktycznie przed nami najlepszy rok w wykonaniu Spiranac?

 

Amerykanka została wybrana najseksowniejszą kobietą świata w czerwcu 2022 roku przez magazyn "Maxim" i jest aktualnie najważniejszą influencerką w świecie golfa.

 

Spiranac nie gra zawodowo w golfa. Mimo tego, zdobyła ogromną popularność w mediach społecznościowych. Wystarczy wspomnieć, że jej konto na Instagramie śledzi 4 mln internautów - to więcej niż np. Tigera Woodsa. W sumie jej wszystkie kanały zgromadziły ponad 10 mln fanów.

 

 

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie