Puchar CEV: Grupa Azoty Chemik Police - Reale Mutua Fenera Chieri’76. Relacja live i wynik na żywo

W rewanżowym spotkaniu Pucharu CEV zawodniczki Chemiku Police podejmą Reale Mutua Fenera Chieri’76. Relacja live i wynik na żywo meczu Grupa Azoty Chemik Police - Reale Mutua Fenera Chieri’76 na Polsatsport.pl.

Pierwszy mecz o awans do ćwierćfinału Pucharu CEV siatkarki Grupy Azoty Chemika Police przegrały na wyjeździe z włoskim Reale Mutua Fenera. Spotkanie pewnie rozpoczęły gospodynie, które prowadziły przez większą część seta i go wygrały (25:19). W drugiej odsłonie role się odwróciły i to polski zespół ugrał seta (25:16). Pomogła w tym świetna dyspozycja Elizabet Inneh, która zdobyła w tej partii siedem punktów. Dwie pozostałe partie padły łupem gospodyń (25:20, 25:19). Chemik do awansu potrzebuje zwycięstwa w czasie zasadniczym w stosunku 3:0 lub 3:1 i potem jeszcze wygrania „złotego seta”.

Grupa Azoty Chemik Police jest liderem TauronLigi - na piętnaście meczów przegrała tylko raz - przeciwko drużynie ŁKS Commercecon Łódź 2:3. Reale Mutua Fenera Chieri’76 we włoskiej lidze znajduje się na piątym miejscu i ma na swoim koncie dziewięć zwycięstw i siedem porażek. Do lidera - A. Carraro Imoco Conegliano traci aż 17 punktów.

Relacja live i wynik na żywo z meczu Grupa Azoty Chemik Police - Reale Mutua Fenera Chieri’76 od 18:00 na Polsatsport.pl.