Timberwolves z kolejnym zwycięstwem. Edwards bohaterem

Minnesota Timberwolves pokonali Memphis Grizzlies 118:103.

Czwarte zwycięstwo z rzędu w lidze NBA odnieśli koszykarze Minnesota Timberwolves. Najlepsza drużyna Konferencji Zachodniej pokonała we własnej hali Memphis Grizzlies 118:103.

O wygranej "Leśnych Wilków" zadecydowała świetna w ich wykonaniu czwarta kwarta. Na jej początku gospodarze przegrywali pięcioma punktami, ale ostatecznie w tej części gry zdobyli o 20 punktów więcej niż rywale i z nawiązką odrobili stratę.

- Czułem, że jeśli tylko będziemy blisko rywali, to w końcu nadjedzie nasz moment i wygramy - powiedział trener Timberwolves Chris Finch.

Jego zespół do zwycięstwa poprowadził Anthony Edwards zdobywając 28 punktów. Aż 26 z nich uzyskał w drugiej połowie.

Wśród pokonanych najlepszy był Jarren Jackson - 36 pkt.

Timberwolves prowadzą w tabeli z bilansem 30 zwycięstw i 11 porażek. W Konferencji Wschodniej liderem jest ekipa Boston Celtics (32-9), która minionej nocy odpoczywała.