Australian Open: Hubert Hurkacz - Arthur Cazaux. Kiedy mecz? O której godzinie?

Hubert Hurkacz i Arthur Cazaux zmierzą się w spotkaniu 1/8 finału Australian Open. Czy Polak będzie w stanie zatrzymać rozpędzonego Francuza? Kiedy mecz Hurkacz - Cazaux? O której godzinie gra Hurkacz - Cazaux?

Przypomnijmy, że w trzeciej rundzie wielkoszlemowego turnieju tenisista z Wrocławia zmierzył się z Ugo Humbertem. Pierwszy set padł łupem Francuza i zakończył się wynikiem 6:3. Reprezentant Polski wrócił do gry w drugiej odsłonie rywalizacji, którą wygrał 6:1. Trzecia partia miała najbardziej wyrównany przebieg. Zakończyła się grą na przewagi. Więcej zimnej krwi zachował w niej Hurkacz, który zwyciężył 7:6. Czwartego seta Polak wygrał 6:3 i zapewnił sobie awans do kolejnej rundy.

W 1/8 finału Australian Open będzie czekał na niego Cazaux. 22-latek sklasyfikowany jest na 122. miejscu w rankingu ATP (Hurkacz jest dziewiąty). W trwającym turnieju na australijskich kortach Francuz idzie jak burza. W drugiej rundzie sprawił ogromną niespodziankę i wyeliminował ze zmagań rozstawionego z numerem ósmym Holgera Rune. Później w trzech setach uporał się z również wyżej notowanym Tallonem Griekspoorem.

Faworytem spotkania będzie Polak. Cazaux udowodnił już jednak, że pozycje rankingowe nie robią na nim wrażenia i jest gotowy walczyć z każdym, jak równy z równym. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco.

Kiedy mecz Hurkacz - Cazaux? O której godzinie gra Hurkacz w Australian Open?

Mecz Hurkacz - Cazaux zostanie rozegrany w poniedziałek 22 stycznia nie wcześniej niż o godz. 5:00 czasu polskiego.