Kibic zasłabł na Australian Open. Gra przerwana

Kibic zasłabł podczas półfinału Australian Open

Jannik Sinner i Novak Djoković stanęli naprzeciwko siebie w półfinale Australian Open. Podczas tego meczu jeden z kibiców przebywających na trybunach zasłabł. Gra musiała zostać przerwana.

Sinner i Djoković zmierzyli się w półfinale wielkoszlemowego turnieju. Pochodzący z Włoch zawodnik bez większych problemów przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę w dwóch pierwszych setach (6:1, 6:2). W trzeciej odsłonie tego pojedynku gra była już znacznie bardziej wyrównana. Przy wyniku 5:5 w gemach rywalizacja musiała jednak zostać przerwana.

Jak się okazało, jeden z kibiców przebywających na trybunach Rod Laver Arena, zasłabł. Do akcji wkroczyli ratownicy, którzy udzielili mężczyźnie pomocy. Po chwili zamieszania kibic opuścił trybuny o własnych siłach, a gra mogła zostać wznowiona.

Ostatecznie cały pojedynek wygrał Sinner. Zawodnik z Włoch wyeliminowała Djokovicia z turnieju i zapewnił sobie awans do finału wielkoszlemowego turnieju.