PlusLiga: GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

W niedzielnym meczu 19. kolejki PlusLigi GKS Katowice podejmie we własnej hali Aluron CMC Wartę Zawiercie. Relacja live i wynik na żywo z meczu GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl.

Zdecydowanym faworytem spotkania są goście, którzy zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli. Wygrali osiem ostatnich spotkań w rozgrywkach ligowych, bardzo cenne zwycięstwo odnieśli w poprzedniej rundzie spotkań, w której pokonali u siebie z Asseco Resovią Rzeszów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Skra zgasła bez Konara! Bezcenne punkty dla siatkarzy z Lublina

 

Katowiczanie są na 14. pozycji, z osiemnastu dotychczasowych spotkań wygrali pięć, z czego cztery między 12. a 16. kolejką. Kilka dni temu byli bliscy wygranej w Suwałkach, jednak po pięciosetowej walce przegrali z miejscowym Ślepskiem 2:3.

 

W pierwszym spotkaniu tych dwóch ekip w obecnym sezonie Aluron wygrał u siebie 3:2. Bohaterem spotkania był wówczas Karol Butryn, który zdobył 25 punktów, z czego pięć zagrywką. W niedzielę gospodarze na pewno będą musieli bardzo uważać na serwisy atakującego zawiercian - trzy dni temu przeciwko Resovii Butryn miał sześć asów.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30. 

Grzegorz Wojnarowski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie