Suarez i Messi znowu zachwycają! Pierwszy gol Urugwajczyka w nowym klubie (WIDEO)

Inter Miami zostało pokonane przez Al-Hilal 3:4.

Inter Miami rozegrał kolejny sparing w trakcie przygotowań do nowego sezonu Major League Soccer. Naprzeciwko amerykańskiej ekipy stanął zespół Al-Hilal. To spotkanie było wyjątkowe dla Luisa Suareza, który zdobył pierwszą bramkę w nowym klubie.

Wynik meczu w 10. minucie otworzył Aleksandar Mitrović. Trzy minuty później gola na 2:0 zdobył Abudullah Al Hamdan. Na odpowiedź Interu trzeba było poczekać ponad dwadzieścia minut.

W 34. minucie pierwszego gola w barwach amerykańskiego zespołu zdobył Luis Suarez. W pierwszej połowie wynik podwyższył jeszcze Michael i Al-Hilal schodziło na przerwę z dwubramkową przewagą.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się bardzo dobrze dla klub należącego do Davida Beckhama. Dużą rolę w doprowadzeniu do remisu 3:3 odegrał Leo Messi. Argentyńczyk w 54. minucie wykorzystał rzut karny, a minutę później asystował przy trafieniu Davida Ruiza.

Wynik sparingowego spotkania ustanowił Malcolm, który w 88. minucie meczu strzałem głową posłał piłkę do siatki i dzięki niemu Al-Hilal wygrało 4:2.

Dla Interu Miami był to pierwszy sparing przedsezonowy w Arabii Saudyjskiej. Czeka ich jeszcze potyczka z Al-Nassr - wiceliderem arabskich rozgrywek.

Inter Miami zajmuje czternaste - przedostatnie miejsce w konferencji wschodniej. Do ostatniego miejsca traci dwanaście punktów, do pierwszego trzydzieści dwa.