ATP w Marsylii. Hubert Hurkacz - Aleksander Szewczenko. Kiedy mecz? O której godzinie?

Hubert Hurkacz zmierzy się z Kazachem po raz drugi w karierze

Większość kibiców spodziewała się, że Benjamin Bonzi będzie pierwszym rywalem Huberta Hurkacza na kortach w Marsylii. Gdyby taki scenariusz się spełnił, Francuz miałby okazję do rewanżu za porażkę w ubiegłorocznym finale. Reprezentant gospodarzy przegrał jednak z Aleksandrem Szewczenko i to Kazach powalczy z Polakiem o awans do ćwierćfinału. Kiedy mecz Hurkacz - Szewczenko? O której godzinie mecz Hurkacz - Szewczenko?

Hubert Hurkacz na turniej w Marsylii przyleciał w roli obrońcy tytułu. Przed rokiem Polak w finale po trzysetowej batalii pokonał Benjamina Bonziego. Wiele wskazywało na to, że Francuz będzie rywalem naszego tenisisty już w pierwszym meczu tegorocznej edycji, ale nieoczekiwanie przegrał w dwóch setach z Kazachem Alexsandrem Szewczenko.

Hurkacz w Marsylii jest jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa. Polak znakomicie rozpoczął nowy sezon. Razem z reprezentacją Polski dotarł do finału drugiej edycji turnieju United Cup. Nieźle poradził sobie również na kortach w Melbourne. Ćwierćfinał Australian Open to najlepszy wynik Hurkacza w Australii.

Zmagania w Marsylii Hurkacz rozpocznie od drugiej rundy (w pierwszej Polak miał wolny los). Jego rywal który przed dwoma tygodniami zmienił obywatelstwo z rosyjskiego na kazachskie pokonał w pierwszej rundzie Bonziego w dwóch setach (7:6, 6:4). Hurkacz rywalizował z Szewczenko tylko raz w karierze. Rok temu na kortach w Dubaju pokonał Kazacha w trzech setach.

Kiedy mecz Hurkacz - Szewczenko? Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz - Szewczenko?

Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Aleksander Szewczenko w czwartek 8 lutego w kanałach sportowych Polsatu i na Polsat Box Go. Początek spotkania nie przed godziną 18.00.