Dramat polskiego siatkarza! Nie zagra do końca sezonu

Siatkówka
Dramat polskiego siatkarza! Nie zagra do końca sezonu
fot. PAP
Nicolas Szerszeń (atak) i Norbert Huber (blok)

Nie tak miał wyglądać ten sezon dla Nicolasa Szerszenia. Jeden z liderów Indykpolu AZS-u Olsztyn po kilku drobnych urazach nabawił się kontuzji. Niestety tym razem wykluczy go ona z gry do końca sezonu.

Dla Nicolasa Szerszenia tegoroczny sezon nie jest udany. Liczne urazy często wykluczały go z gry. Jest filarem zespołu z Olsztyna i bez niego gra całej drużyny wyglądała zdecydowanie słabiej niż wtedy, gdy wspierał drużynę. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Niedziela cudów w PlusLidze! Warta zatrzymana przez Barkom

 

Teraz sytuacja olsztynian stała się jeszcze trudniejsza. Jak się okazuje, Szerszeń nabawił się kolejnego urazu - tym razem bardzo poważnego. W styczniowym spotkaniu z PSG Stalą Nysa zerwał łąkotkę w kolanie. Zawodnik przeszedł już operację i rozpoczął pracę z fizjoterapeutą, lecz jego rehabilitacja potrwa przynajmniej trzy miesiące - a to oznacza dla niego koniec sezonu.

 

Co gorsza, zawodnik nie rozegrał 50% setów ani nie wyszedł w pierwszej "szóstce" w przynajmniej 14 z dotychczas rozegranych meczów. W takiej sytuacji włodarze klubu nie mogą dokonać transferu medycznego.

 

 

 

 

Indykpol AZS Olsztyn po 20 kolejkach zajmuje 8. miejsce w tabeli PlusLigi. 

 

Karolina Potrykus/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie