Tylko spójrz! W tej sytuacji Milik nie trafił do siatki (WIDEO)

Juventus dość niespodziewanie przegrał w poniedziałkowy wieczór z broniącym się przed spakiem Udinese 0:1. Przyczynił się do tego Arkadiusz Milik, który zmarnował doskonałą okazję. Polak został za to surowo oceniony przez włoskie media.

Juventus, przystępując do domowego spotkania z Udinese, chciał wrócić na zwycięski szlak. Turyńczycy przegrali bowiem wcześniej z Interem Mediolan, a także zremisowali z Empoli. Na wygraną czekali więc od 21 stycznia. I jak się okazało - jeszcze poczekają.

Niespodziewanie przegrali bowiem 0:1 z zespołem broniącym się przed spadkiem. Goście wyszli na prowadzenie w 25. minucie za sprawą Lautaro Giannettiego i nie oddali go do samego końca.

Znakomitą okazję na wyrównanie zmarnował natomiast w 29. minucie Arkadiusz Milik. Polski napastnik nie trafił do bramki z okolic piątego metra. Być może gdyby Juventus tak szybko doprowadził do remisu, scenariusz meczu byłby zupełnie inny?

Po spotkaniu Milik został surowo oceniony przez włoskie media. Większość serwisów wystawiła mu notę 5 na 10 - jedną z najgorszych w drużynie.