Radosne wieści! Bartosz Zmarzlik po raz drugi został ojcem

Karolina PotrykusŻużel
Radosne wieści! Bartosz Zmarzlik po raz drugi został ojcem
fot. Instagram
Bartosz Zmarzlik został ojcem po raz drugi

Świetne wieści ze świata żużla. 18 lutego Polskę obiegła informacja, że Bartosz Zmarzlik powitał na świecie drugiego syna. To już drugi syn czterokrotnego mistrza świata i jego żony, Sandry.

2023 rok był dla Bartosza Zmarzlika świetny. Po raz czwarty z rzędu został żużlowym mistrzem świata, wraz z reprezentacją Polski wygrał Drużynowy Puchar Świata. Wraz z Motorem Lublin zdobył drużynowe mistrzostwo Polski. Indywidualnie mógł się cieszyć z tego samego tytułu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Utalentowany 17-latek zastąpi Hamiltona w Mercedesie? Zaskakujące doniesienia

 

Pod koniec października sportowiec i jego partnerka ogłosili, że spodziewają się dziecka. 18 lutego w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie świeżo upieczonych rodziców z synkiem.

 

"Hejka. Już jestem z Mamusią i Tatusiem. Mamusia była bardzo dzielna" - napisał żużlowiec pod fotografią, pod którą pojawiło się mnóstwo gratulacji, w tym od innych sportowców, m.in. Joanny Jędrzejczyk, Anity Włodarczyk czy Marcina Lewandowskiego. 

 

 

 

 

Zmarzlik jest ze swoją żoną od 2011 roku, a swój związek sformalizowali w 2022 roku. Rok wcześniej na świat przyszedł ich pierwszy syn - Antek. 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie