Krzysztof Piątek zmarnował rzut karny w 102. minucie! Dramatyczna końcówka

Krzysztof Piątek zmarnował rzut karny w 112. minucie! Dramatyczna końcówka

To był szalony mecz z udziałem drużyny Krzysztofa Piątka! Jego Basaksehir przegrał z Kayserisporem 2:3, a Polak zmarnował rzut karny w 12. minucie doliczonego czasu gry.

Pierwsza połowa należała do niżej notowanych gości, którzy za sprawą trafień Duckensa Nazon i Alego Karimiego prowadzili 2:0. W drugiej części gry kontaktową bramkę dla gospodarzy zdobył Deniz Turuc, lecz na sześć minut przed końcem Aylton Boa Morte podwyższył wynik na 3:1.

Wydawało się, że emocje się wtedy zakończyły. Nic z tych rzeczy! W 89. minucie Hamza Gureler przywrócił nadzieję gospodarzy na pozytywny rezultat.

Basaksehir mógł wywalczyć punkt, bo w doliczonym czasie gry miał rzut karny. Do piłki podszedł Piątek, lecz bramkarz gości Bilal Bayazit w piękny sposób obronił to uderzenie.

Piątek ma w tym sezonie 12 bramek dla Basaksehiru.

Basaksehir - Kayserispor 2:3 (0:2)
Bramki: Turuc 58, Gureler 89 - Nazon 9, Karimi 15, Boa Morte 84.