Marek Papszun mógł poprowadzić angielski klub? Pojawił się jeden problem

Marek Papszun mógł poprowadzić angielski klub? Pojawił się jeden problem
Fot. Cyfrasport
Marek Papszun mógł poprowadzić angielski klub? Pojawił się jeden problem

Ciekawe wieści napłynęły z Anglii. Marek Papszun znalazł się w gronie kandydatów do objęcia Sunderlandu. Kilka godzin po opublikowaniu tych doniesień stało się jednak jasne, że polski szkoleniowiec nie poprowadzi "Czarnych Kotów". Klub zdecydował się na zatrudnienie innego trenera.

O zainteresowaniu Sunderlandu Papszunem napisał Fraser Gillan z portalu "TeamTalk". Przypomnijmy, że z klubem rozstał się Michael Beale. 43-latek poprowadził zespół w zaledwie 12 spotkaniach i po dziewięciu tygodniach pracy został zwolniony. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Piłkarz musiał odejść z klubu przez konto w aplikacji randkowej? Zaskakujące informacje 

 

Rozpoczęły się poszukiwania jego następcy. Niespodziewanie na radarze klubu z Championship miał znaleźć się Papszun. Przypomnijmy, że szkoleniowiec, który w sezonie 2022/2023 sięgnął z Rakowem Częstochowa po mistrzostwo Polski, od ostatniego lata pozostaje bez pracy. Od tamtej pory był łączony z wieloma klubami z kraju i zza granicy, a nawet znalazł się w gronie najpoważniejszych kandydatów do poprowadzenia reprezentacji Polski. Ostatecznie Fernando Santosa zastąpił Michał Probierz. 

 

Usługami Papszuna mają być zainteresowane kluby z Anglii i Arabii Saudyjskiej. Wśród nich, zdaniem "TeamTalk", miał być Sunderland. Ostatecznie władze aktualnie 10. drużyny Championship postawiły na innego trenera. Co najmniej do końca sezonu zespół poprowadzi Mike Dodds - dotychczasowy asystent. 

 

Do miejsca premiowanego grą w fazie play-off Sunderland traci cztery punkty. W następnej kolejce "Czarne Koty" zmierzą się ze Swansea City. 

 

 

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie