Hit transferowy na horyzoncie! Legendarny siatkarz zasili giganta?

Siatkówka
Hit transferowy na horyzoncie! Legendarny siatkarz zasili giganta?
fot. PAP
Marco Podrascanin

Marko Podrascanin prawdopodobnie zasili szeregi Modeny. Utytułowany siatkarz od 2020 roku występował w Trentino. Z wielokrotnymi mistrzami Włoch ma się związać dwuletnim kontraktem.

O tym, że Marko Podrascanin odchodzi z Trentino, mówiło się już od jakiegoś czasu. Po ostatnim spotkaniu, w którym Itas podejmował Modenę, siatkarz miał ustalić szczegóły swojego kontraktu. Jak donosi portal volleyball.it, Serb rozmawiał z trenerem Alberto Giulianim i menadżerem Andreą Santorettim.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wielkie szczęście siatkarskiego medalisty olimpijskiego. Sypią się gratulacje

 

37-latek ma podpisać z Modeną dwuletni kontrakt. Wcześniej reprezentował barwy Corigliano, Cucine Lube Civitanova i Perugii. Od 2020 roku występuje natomiast w Itas Trentino. Ma w dorobku między innymi cztery tytułu mistrza Italii. Ostatni z nich zdobył w poprzednim sezonie.

 

Podrascanin to jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych serbskich siatkarzy. Od 2007 roku reprezentuje barwy klubów z Italii, a w 2022 roku otrzymał włoskie obywatelstwo.

 

Modena jest dobrze znana również polskim kibicom. W historii tego klubu pojawiło się kilka akcentów znad Wisły. Grali tam Dawid Murek, Łukasz Kadziewicz, Zbigniew Bartman i Bartosz Bednorz. 

 

 

Karolina Potrykus/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Kuba - Brazylia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie