Wielki powrót polskiej siatkarki! Zuzanna Górecka zagrała po długiej przerwie (WIDEO)

Siatkówka
Wielki powrót polskiej siatkarki! Zuzanna Górecka zagrała po długiej przerwie (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Zuzanna Górecka wróciła do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją.

Siatkarki ŁKS Commercecon przegrały z Allianz Vero Volley Milano 1:3, ale kibice łódzkiego klubu mają po tym ćwierćfinale Ligi Mistrzów powód do radości. Do gry po wielu miesiącach przerwy wróciła przyjmująca Zuzanna Górecka.

Zuzanna Górecka doznała poważnej kontuzji w piątym secie meczu Developres Bella Dolina Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź (2:3) w maju 2023 roku. Było to drugie spotkanie wielkiego finału Tauron Ligi. Siatkarka opuściła boisko na noszach, a kilka dni później klub oficjalnie przekazał, że doznała ona uszkodzenia łąkotki i więzadła krzyżowego przedniego.

Zobacz także: Czołowa siatkarka kadry Polski zmieni klub? Piszą o uznanej marce

 

Taki werdykt lekarzy oznaczał wielomiesięczną przerwę w grze. Po zabiegu rekonstrukcji więzadła oraz naprawy uszkodzonej łąkotki, Górecką czekała rehabilitacja i walka o powrót do zdrowia.

 

Przed spotkaniem z Allianz Vero Volley Milano, łódzki klub poinformował, że Górecka pierwszy raz po długiej przerwie znalazła się w składzie meczowym. Siatkarka po raz pierwszy weszła na boisko przy stanie 13:17 w premierowej partii. W każdym z setów wchodziła na przyjęcie, raz pojawiła się również w polu serwisowym.

 

 

Robert Murawski/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie