30 opakowań pizzy po meczu Napoli - Barcelona! Wymowna reakcja Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski
30 opakowań pizzy po meczu Napoli - Barcelona! Wymowna reakcja Roberta Lewandowskiego
fot. PAP/Polsat Sport
Po spotkaniu Bożydar Iwanow porozmawiał z Robertem Lewandowskim, strzelcem jedynego gola dla Dumy Katalonii.

SSC Napoli i FC Barcelona zremisowały 1:1 w meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów. Po spotkaniu Bożydar Iwanow porozmawiał z Robertem Lewandowskim, strzelcem jedynego gola dla Dumy Katalonii.

Lewandowski wpisał się na listę strzelców w drugiej połowie. Jak przyznał kapitan reprezentacji Polski, w jego opinii Barcelona zrobiła krok do przodu.

 

- Dobrze się czuję. Sytuacji może nie ma dużo, ale z takiej drobnej okazji miałem okazję do oddania strzału. Jako drużyna robimy krok do przodu. Oczywiście - głupio straciliśmy bramkę, ale to jest Liga Mistrzów. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu naprawdę dobra, powinniśmy byli strzelić więcej goli. Przed nami rewanż - powiedział.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski vs Napoli. Jak zagrał w meczu Ligi Mistrzów? (WIDEO)

 

W ostatnim czasie Barcelona traciła dużą liczbę goli. Tym razem ekipa ze stolicy Katalonii również nie zdołała zachować czystego konta, jednak Lewandowski dostrzega poprawę w grze defensywnej.

 

- Staramy się pracować nad obroną, bo traciliśmy ostatnio dużo bramek. To jest pole do poprawy. Mam nadzieję, że dalej będziemy to poprawiać. Na pewno stać nas na to, żeby stwarzać więcej okazji. Przed nami mecz w lidze i praca nad tymi elementami. Wierzymy, że będzie coraz lepiej.

 

Komentator Polsatu Sport zauważył, jak po końcowym gwizdku do szatni wjeżdża 30 opakowań pizzy. Lewandowski zdradził jednak, że nie był to pomeczowy posiłek piłkarzy Barcelony.

 

- To nie do nas... My mamy coś innego. Kiedyś będzie czas, żeby spróbować włoską pizzę - zdradził.

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie