WTA w Dubaju: Jasmine Paolini - Elena Rybakina. Relacja live i wynik na żywo

Jasmine Paolini i Elena Rybakina powalczą o awans do półfinału WTA w Dubaju. Która z zawodniczek będzie górą w tym starciu? Relacja live i wynik na żywo meczu Jasmine Paolini - Elena Rybakina na Polsatsport.pl.

Na drodze do ćwierćfinału Paolini w pokonanym polu zostawiła Beatriz Haddad Maię, Leylę Fernandez i Marię Sakkari. W 1/8 finału Włoszka pokonała Greczynkę w dwóch setach (6:4, 6:2). Paolini w rankingu WTA zajmuje 26. miejsce. W ćwierćfinale zmagań w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przyjdzie jej zmierzyć się z wyżej notowaną rywalką.

Rybakina to aktualnie czwarta rakieta świata. Do rywalizacji w Dubaju Kazaszka przystąpiła po porażce w finale turnieju w Dausze z Igą Świątek. W pierwszej rundzie w Dubaju 24-latka miała wolny los. Później pokonała Victorię Azarenkę, a następnie wyeliminowała z turnieju Magdalenę Fręch. Polka urwała faworyzowanej przeciwniczce jednego seta, ale ostatecznie górą w tym starciu była Rybakina.

Do tej pory obie zawodniczki mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Za pierwszym razem górą była Kazaszka, zaś w drugiej potyczce Rybakina skreczowała i to Paolini zapisała na swoim koncie wygraną.

Relacja live i wynik na żywo meczu Jasmine Paolini - Elena Rybakina na Polsatsport.pl.