Pytania po polsku, odpowiedzi po słowacku. Gracz Napoli skomentował mecz z Barceloną

SSC Napoli zremisowało z FC Barcelona 1:1.

Za nami środowe zmagania w Lidze Mistrzów. SSC Napoli zremisowało z FC Barcelona 1:1. Po zakończeniu spotkania kilka słów o rywalizacji powiedział Stanislav Lobotka. Co ciekawe, Słowak odpowiadał na pytania zadawane po polsku.

W meczu Napoli z Barceloną oba gole padły w drugiej połowie spotkania. Najpierw na prowadzenie w 60. minucie wyszła "Barca" po celnym strzale Roberta Lewandowskiego. 15 minut później wyrównał Osimhen.

Z występu swojego zespołu przeciwko podopiecznym Xaviego Hernandeza zadowolony jest Stanislav Lobotka, pomocnik Napoli. Co więcej, Słowak udzielił wywiadu, w którym odpowiadał na zadawane po polsku pytania.

- Myślę, że dla nas jest to dobry rezultat. W drugiej połowie graliśmy dobrze, kontrolowaliśmy piłkę. Musimy jeszcze popracować. Nie jest to łatwe, bo za nami dwa mocne treningi, ale myślę, że jesteśmy na dobrej drodze - zaznaczył Lobotka.

29-latek powiedział również, jak czuje się w Napoli, w którym gra od stycznia 2020 i jakie ma oczekiwania na ten sezon.

- Jestem tutaj szczęśliwy. Podpisałem nowy kontrakt, także chcę zostać tutaj w Neapolu. Chcę, żebyśmy jak najlepiej grali, abyśmy dobrze zakończyli sezon - podsumował pomocnik Napoli.

Rewanżowe starcie SSC Napoli - FC Barcelona zostanie rozegrane 12 marca w Barcelonie.