ATP w Los Cabos: Alexander Zverev - Jordan Thompson. Relacja live i wynik na żywo

Karol PłatekTenis

Przed nami drugi półfinał turnieju ATP w Los Cabos. W Meksyku po dwóch stronach siatki staną Alexander Zverev i Jordan Thompson. Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się ze Stefanosem Tsitsipasem lub Casperem Ruudem. Relacja live i wynik na żywo z meczu Alexander Zverev - Jordan Thompson na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 5:00.

Najwyżej rozstawiony w meksykańskim turnieju Alexander Zverev do Los Cabos przyleciał po udanym występie w Australian Open. Niemiec na kortach w Melbourne dotarł aż do półfinału, gdzie po morderczym boju przegrał w pięciu setach z Daniłem Miedwiediewem.

W Los Cabos Zverev wciąż nie stracił seta. W dwóch meczach ograł Yoshihito Nishioke i Thanasiego Kokkinakisa. W ćwierćfinale Niemiec spędził na korcie niespełna dwie godziny.

Przeciwnikiem Zvereva w piątkowym półfinale będzie Jordan Thompson. Australijczyk może mówić o sporym szczęściu. W ćwierćfinale rywalizował z 19-letnim Alexem Michelsenem. Pierwszego seta młody Amerykanin wygrał do 0. W dwóch kolejnych partiach Michelsen nie był w stanie wykorzystać przewagi przełamania, a w 12. gemie drugiego seta zmarnował trzy piłki meczowe.

Thompson ostatecznie zwyciężył po prawie trzech godzinach zaciętej rywalizacji. Ze Zverevem Australijczyk zagra po raz trzeci w historii. Bilans ich pojedynków wynosi 1:1.

Relacja live i wynik na żywo z meczu Alexander Zverev - Jordan Thompson na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 5:00.