II Liga: Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie. Relacja i wynik na żywo

W 21. kolejce II Ligi po zimowej przerwie na boisko wybiegną zawodnicy Hutnika Kraków oraz GKS Jastrzębie. Kto okaże się lepszy w tym spotkaniu? Relacja i wynik na żywo meczu Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie na Polsatsport.pl.

Hutnik Kraków zajmuje szóste miejsce w tabeli rozgrywek II Ligi. Ma na koncie trzydzieści punktów - tyle samo, co siódma Stal Stalowa Wola oraz piąta Chojniczanka Chojnice. Ekipa z Krakowa podczas przygotowań do rudny wiosennej rozegrała pięć sparingowych meczów, w których dwukrotnie poniosła porażkę, dwukrotnie zremisowała i raz wygrała.

GKS Jastrzębie piastuje miejsce w spadkowej części tabeli. W dziewiętnastu spotkaniach wygrał zaledwie pięć razy. W trakcie zimowej przerwy GKS zmierzył się w sześciu towarzyskich meczach - dwa z nich wygrał, trzy zremisował i jeden przegrał.

Relacja i wynik na żywo meczu Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 13:00.