Niesamowity gol Polaka! Palce lizać (WIDEO)

Niesamowity gol polskiego piłkarza

Mateusz Bogusz popisał się świetnym trafieniem w meczu Los Angeles FC - Seattle Sounders. Nagranie z golem Polaka zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

W nocy z soboty na niedzielę ekipa Los Angeles FC mierzyła się na swoim boisku z zespołem Seattle Sounders. Świetnie w tym spotkaniu zaprezentował się polski piłkarz - Mateusz Bogusz.

Pierwsza połowa potoczyła się po myśli klubu z Los Angeles. Wynik spotkania na chwilę przed przerwą otworzył Timothy Tillman. W drugiej partii kibice mogli podziwiać genialne trafienie Bogusza. Polak otrzymał piłkę przed polem karnym przeciwników. 22-latek wdarł się w "szesnastkę" przeciwników, a następnie oddał bardzo mocny strzał. Bramkarz gości nie miał najmniejszych szans. Futbolówka odbiła się od słupka, a następnie przekroczyła linię bramkową.

Zespół z Seattle próbował jeszcze wrócić do gry. Przed ostatnim gwizdkiem gola honorowego z rzutu karnego strzelił Pedro de La Vega. Mecz zakończył się zwycięstwem LA FC 2:1.

Bogusz do amerykańskiego klubu dołączył pod koniec marca 2023 roku. Od tego czasu reprezentował ekipę zza oceanu w 42 spotkaniach, w których strzelił 4 gole i zanotował osiem asyst.