ATP w Dubaju: Daniił Miedwiediew - Aleksandr Szewczenko. Relacja live i wynik na żywo

Tenis

Turniej ATP w Dubaju wkracza w decydującą fazę. O awans do 1/8 finału zagrają Daniił Miedwiediew i Aleksandr Szewczenko. Czy faworyzowany Miedwiediew pewnie awansuje czy może Szewczenko sprawi niespodziankę? Relacja live i wynik na żywo meczu Daniił Miedwiediew - Aleksandr Szewczenko na Polsatsport.pl.

Sklasyfikowany na pierwszym miejscu w turnieju, czwarty w rankingu ATP Miedwiediew jest ogromnym faworytem wtorkowego starcia z Szewczenką. 28-latek ostatni mecz rozegrał 28 stycznia, przegrywając w finale turnieju Australian Open z Włochem - Jannikiem Sinnerem. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Aż huczy po tych słowach tenisistki. Poszło o zarobki. "Muszę liczyć na pomoc"

 

Aleksandr Szewczenko jest sklasyfikowany na 47. miejscu w rankingu ATP i ostatnich tygodni nie może zaliczyć do udanych. Najpierw w ćwierćfinale turnieju w Rotterdamie musiał uznać wyższość Bułgara - Grigora Dimitrowa, a przed tygodniem w 1/16 finału odpadł z rywalizacji w turnieju w Dausze, gdzie przegrał z o wiele niżej klasyfikowanym Francuzem - Richardem Gasquetem.

 

Miedwiediew ma na swoim koncie jedno rozegrane spotkanie z Szewczenką. Czwarta rakieta świata pokonała Kazacha w turnieju w Madrycie w maju ubiegłego roku i awansowała do 1/8 finału.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Daniił Miedwiediew - Aleksandr Szewczenko na Polsatsport.pl.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie