Wyprzedaje majątek mistrza świata! Wielka gwiazda ma kłopoty, szokujące kulisy

Piłka nożna

Reprezentant Argentyny z pewnością nie tak wyobrażał sobie zakończenie długoletniego związku. Jak poinformowały media, żona mistrza świata z 2022 roku zamierza sprzedać wszystkie jego pamiątki, jeśli nie otrzyma tego, co - według niej - jej się należy.

Exequiel Palacios, bo o nim mowa, zagrał w trzech meczach Argentyny na mistrzostwach świata w Katarze 2022, dokładając swoją cegiełkę do wygrania mundialu. Każdy z piłkarzy długo świętował ten sukces, a jednym z symboli tego zwycięstwa był złoty medal. Nie wszyscy jednak mogą się nim cieszyć do końca swoich karier.

 

Zobacz także: Był kandydatem do poprowadzenia Polski. Teraz objął inną reprezentację

 

Jak poinformowały zagraniczne media, była partnerka piłkarza Yesica Frias zamierza pozbyć się wszystkich wartościowych pamiątek Palaciosa, które zostały w jej posiadaniu. Para nie mieszka już razem, lecz gracz Bayeru Leverkusen zostawił u niej mnóstwo koszulek oraz właśnie medal za mistrzostwo świata.

 

Para jest w trakcie rozwodu, lecz Frias nie chce podpisać dokumentów, gdyż "nie jest zadowolona z "oferty ekonomicznej byłego męża". Serwis "bolavip" dodaje też, że 30-latka zaledwie tydzień po wzięciu ślubu nabyła kilka mieszkań w imieniu swojego męża, a aktualnie zabiega o pokrycie opłat, które sama zapoczątkowała.

 

Media informują też o zachowaniu kobiety podczas mistrzostw świata w Katarze. Frias miała podróżować pierwszą klasą i wydawać mnóstwo pieniędzy, co sprawiło, że rodzina Palaciosa musiała znaleźć się w klasie ekonomicznej oraz nawet szukać przesiadek, by dotrzeć na miejsce zdarzeń.

 

Frias opublikowała już w mediach społecznościowych zdjęcie z fanem, który wylicytował jedną z koszulek Palaciosa. Na kolejnej fotografii widać też medal.

 

- Muszę sprzedać jego najbardziej wartościowe rzeczy, by spłacić dług, bo potrzebuję dachu nad głową. Próbowałam pracować, ale byłam z nim przez pięć lat. Nie nienawidzę Exequiela, kochałam go bardzo mocno. Cała miłość wyparowała, ponieważ zawiódł mnie jako człowiek - przyznała.

 

Aktualnie Palacios leczy kontuzję, podczas gdy jego była partnerka przeprowadziła się z Niemiec do Argentyny.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie