Zbigniew Boniek po raz kolejny został dziadkiem! Wstawił zdjęcie

Piłka nożna
Zbigniew Boniek po raz kolejny został dziadkiem! Wstawił zdjęcie
fot. Cyfrasport, X
Zbigniew Boniek po raz siódmy został dziadkiem

Rodzina Zbigniewa Bońka znów się powiększyła. Legendarny piłkarz reprezentacji Polski opublikował zdjęcie swojego nowo narodzonego wnuka.

Zbigniew Boniek to legenda piłki nożnej. Był jednym z czołowych piłkarzy reprezentacji Polski, która stanęła na najniższym stopniu podium w mistrzostwach świata w 1982 roku. W tym samym roku zajął też trzecie miejsce w Plebiscycie "Złotej Piłki". W latach 2012-2021 był prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mecz VARty uwagi! Znamy komplet półfinalistów Fortuna Pucharu Polski

 

Oprócz świetnej kariery, Boniek może się również pochwalić udanym życiem prywatnym. W 1976 wziął ślub ze swoją ukochaną Wiesławą, z którą doczekali się trojga dzieci: Karoliny, Kamili i Tomasza. 

 

29 lutego to dzień, który Boniek zapamięta na długo. Za pomocą mediów społecznościowych przekazał, że po raz kolejny został dziadkiem. "Nr 7 się zameldował" - podpisał fotografię najmłodszej pociechy. 

 

 

Pod postem natychmiast posypały się gratulacje. "Jeszcze 4 i będzie własna 11" - żartowano w komentarzach.

 

Jak można wnioskować z poprzednich wypowiedzi Bońka, urodził się chłopiec. 

 

- Jadę do Londynu, bo miał mi się urodzić "numer siódmy" już trzy dni temu. Terminy wszystkie wyczerpane, tak że jadę jutro i może moja prezencja spowoduje, że córka zdecyduje się na urodzenie młodego Tomka - żartował we wtorek Boniek, tłumacząc powód, dla którego miało go zabraknąć podczas meczów Pucharu Polski.

 

Boniek pierwszy raz został dziadkiem 20 lat temu. Wtedy na świat przyszedł Matteo - syn Karoliny i włoskiego tenisisty, Vincenza Santopadre. Następnie urodziła się Giulia i Emma Catterina. W 2020 roku w odstępie zaledwie kilku godzin doznał podwójnego szczęścia - na świecie pojawili się Jakub oraz Bianca. Do tego grona w 2022 roku dołączył kolejny wnuk - Filip.

Karolina Potrykus/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie