PlusLiga: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

W piątek naprzeciwko siebie staną ekipy Exact Systems Hemarpol Częstochowa i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Relacja live i wynik na żywo meczu Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl.

Zespół spod Jasnej Góry w ostatniej kolejce sprawił sporą niespodziankę. Siatkarze częstochowskiego zespołu pokonali bowiem Asseco Resovię Rzeszów. Jest to o tyle zaskakujące, że było to dopiero szóste zwycięstwo drużyny Exact Systems Hemarpol Częstochowa w tym sezonie PlusLigi. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Huber zostaje w Jastrzębskim Węglu. Opowiedział o kulisach swojej decyzji

 

ZAKSA nie jest w stanie złapać stabilnej formy. Triumfatorzy poprzedniej edycji Ligi Mistrzów po 22 spotkaniach na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce mają na swoim koncie 11 zwycięstw i tyle samo porażek. Przez to obecnie plasują się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli. 

 

Warto przypomnieć, że poprzednie starcie tych dwóch ekip przyniosło kibicom sporo emocji. Na początku listopada 2023 roku ekipa z Częstochowy pokonała ZAKSĘ w czterech setach. 

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie