ATP w Acapulco: Jan Zieliński/Hugo Nys - Neal Skupski/Santiago Gonzalez. Kiedy? O której godzinie? Transmisja TV i stream online

Tenis
ATP w Acapulco: Jan Zieliński/Hugo Nys - Neal Skupski/Santiago Gonzalez. Kiedy? O której godzinie? Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Gdzie obejrzeć finał z udziałem Jana Zielińskiego?

Jan Zieliński i Hugo Nys zagrają w finale turnieju ATP w Acapulco. Naprzeciwko nich stanie duet Neal Skupski - Santiago Gonzalez. Kiedy Zieliński gra w finale? O której godzinie Zieliński gra w finale? Transmisja meczu Jan Zieliński/Hugo Nys - Neal Skupski/Santiago Gonzalez w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go.

Zieliński i Nys bardzo dobrze poradzili sobie w półfinale rywalizacji na kortach w Meksyku. Polsko-monakijski duet stanął naprzeciwko pary Harri Heliovaara - John Peers. Fin i Australijczyk nie byli w stanie znaleźć odpowiedzi na bardzo dobrą grę oponentów. Dzięki temu Zieliński i Nys wygrali mecz, nie tracąc w tym czasie ani jednego seta.

 

ZOBACZ TAKŻE: Złe wieści dla Huberta Hurkacza. Chodzi o ranking ATP

 

Teraz przed Polakiem i Monakijczykiem spore wyzwanie. W finale imprezy w Acapulco zmierzą się ze świetnie grającym duetem Neal Skupski - Santiago Gonzalez.

 

Należy zaznaczyć, że zawodnik rodem z Wysp Brytyjskich i jego partner z Meksyku bez problemu przeszli przez poprzednie etapy turnieju. Do tej pory nie przegrali nawet jednego seta. 

Kiedy Zieliński gra w finale? O której godzinie Zieliński gra w finale? Gdzie obejrzeć finał z udziałem Zielińskiego?

Jan Zieliński i Hugo Nys zagrają w finale turnieju w Acapulco w nocy z soboty na niedzielę. Mecz rozpocznie się prawdopodobnie o godzinie 1:30. Transmisja meczu Jan Zieliński/Hugo Nys - Neal Skupski/Santiago Gonzalez w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go.

 

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie