ATP w Dubaju: Ugo Humbert - Alexander Bublik. Relacja live i wynik na żywo

Karolina PotrykusTenis

Ugo Humbert zagra z Alexandrem Bublikiem w finale turnieju ATP w Dubaju. Relacja live i wynik na żywo meczu Ugo Humbert - Alexander Bublik na Polsatsport.pl.

Awans Bublika przesądził się w atmosferze skandalu. Rywalizujący z nim Andriej Rublow został zdyskwalifikowany za niedopuszczalne zachowanie podczas trzeciego seta. Bublik to obecnie nr 23 światowego tenisa.

Humbert do finału awansował po znacznie spokojniejszym meczu. W dwóch setach pokonał Daniiła Miedwiediewa. Bliski odpadnięcia był za to wcześniej. W ćwierćfinale po zaciętej walce okazał się minimalnie lepszy od Huberta Hurkacza.

Relacja live i wynik na żywo meczu Ugo Humbert - Alexander Bublik na Polsatsport.pl. Początek zapowiedziano na godzinę 16:00.