Kacper Meyna błyskawicznie znokautował Adama Kownackiego (WIDEO)

Sporty walki

Takiego przebiegu walki wieczoru gali Kapeo Rocky Boxing Night mało kto się spodziewał! Kacper Meyna znokautował Adama Kownackiego w niespełna minutę. Zobaczcie skrót walki!

Meyna, który bronił pasa mistrza Polski wagi ciężkiej, od samego początku ruszył do ataku. Zadawał mnóstwo ciosów, które dochodziły do szczęki Kownackiego. "Babyface" nie potrafił znaleźć odpowiedzi na styl przeciwnika. W pewnym momencie dał się zepchnąć do narożnika, a tam Meyna zasypał go kolejnymi uderzeniami.

Sędzia Leszek Jankowiak przerwał pojedynek po zaledwie 45 sekundach. Kownacki przegrał piątą walkę z rzędu. Z kolei Meyna triumfował po raz siódmy z rzędu.

Wynik walki:

Kacper Meyna (12-1, 8 KO) pokonał Adama Kownackiego (20-5, 15 KO) przez TKO w pierwszej rundzie