Kapeo Rocky Boxing Night: Meyna - Kownacki. Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
Kacper Meyna pokonał przez TKO Adama Kownackiego w walce wieczoru gali Kapeo Rocky Boxing Night w Koszalinie

Za nami Kapeo Rocky Boxing Night w Koszalinie. W walce wieczoru Kacper Meyna pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Adama Kownackiego i obronił tytuły mistrza Polski i WBC Francophone w wadze ciężkiej. Ponadto zwycięstwa na gali odnieśli m.in. Nikodem Jeżewski i Kajetan Kalinowski. Natomiast w pojedynku Bizewski - Sianos doszło do ogromnego skandalu, po którym wybuchła awantura w ringu. Oto wyniki i skróty walk gali Kapeo Rocky Boxing Night w Koszalinie.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Kacper Meyna odniósł najważniejsze zwycięstwo w karierze. Gala w Koszalinie dobiegła końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Pięściarze nie kalkulowali od razu poszli na ostrą wymianę. W końcu Meyna naruszył Kownackiego jednym z ciosów. "Babyface" został zepchnięty do narożnika. Tam pięściarz z Gołubia zaczął trafiać potężnymi ciosami. Kownacki przestał odpowiadać, na co zareagował sędzia przerwaniem walki. Wszystko trwało krócej niż minutę. Kownacki miał pretensje o jego zdaniem zbyt wczesne przerwanie pojedynku. Nie zmienia to jednak faktu, że Meyna zapisał na swoim koncie najcenniejszą wygraną w karierze i obronił tytuły!

Koniec!!! Kacper Meyna rozbił Adama Kownackiego w pierwszej rundzie!!!

Wybrzmiał pierwszy gong!

Hymn został odegrany. Za chwilę w ringu zostaną tylko pięściarze i sędzia.

Obaj pięściarze w ringu. Stawką walki jest mistrzostwo Polski, a zatem odegrany zostanie hymn.

"Babyface" już w ringu! Teraz wejście Kacpra Meyny!

To jest ten moment! Adam Kownacki zmierza do ringu!

A przed nami już tylko walka wieczoru! Od starcia Meyna - Kownacki dzielą nas już tylko minuty!

Ciosy Kalinowskiego zrobiły większe wrażenie na sędziach. Pięściarz z Lublina częściej trafiał mocnymi ciosami. Warto wspomnieć, że był to bardzo czysty pojedynek - praktycznie nie było klinczu. Ostatecznie na kartach punktowych zwyciężył Kalinowski!

Wszyscy trzej sędziowie punktowali 98-92.

Kajetan Kalinowski wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Koniec! Pełne 10 rund potrwała walka Stanioch - Kalinowski. Po ośmiu rundach ogłoszono punktację, w której prowadził Kalinowski. Stanioch musiał znokautować rywala, co finalnie mu się nie udało. Za chwilę pasy mistrza Polski i WBC Francophone zawisną na biodrach pięściarza z Lublina.

Trwa siódma runda walki Kalinowski - Stanioch. Pojedynek jest bardzo twardy. Obaj zawodnicy mieli swoje dobre momenty. Wszystko wskazuje na to, że o wyniku starcia zdecydują sędziowie punktowi. Tymczasem zapraszamy na skrót zwycięskiej walki Nikodema Jeżewskiego.

Oto skrót walki Sianos Bizewski, po której doszło do skandalicznych scen.

Czas na co main event gali! Łukasz Stanioch kontra Kajetan Kalinowski - stawką pojedynku będzie tytuł mistrza Polski w kategorii półciężkiej o raz pas WBC Francophone w tej wadze.

Tak wyglądała walka Polski - Bulik.

Oto skrót jedynej walki pań na tej gali.

Oto skrót walki Benkowski - Haus.

Oto skrót walki otwarcia.

Z biegiem czasu tempo pojedynku wyraźnie spadło i wiele wskazywało na to, że starcie dotrwa do końcowego gongu i o jego wyniku przesądzą sędziowie punktowi. Tymczasem Jeżewski w końcu trafił mocnym prawym sierpowym, po którym Kolarik padł na deski. Sędzia policzył do 10 i zakończył pojedynek. Pięściarz z Kościerzyny dopisuje do swojego rekordu wygraną przed czasem!

I mamy nokaut! Nikodem Jeżewski znokautował rywala w szóstej rundzie!

Trwa walka Jeżewski - Kolarik. Tymczasem przedstawiamy wideo z awantury, do jakiej doszło po walce Sianos - Bizewski.

Jeżewski - Kolarik. Ta walka już za moment!

Oczywiście Artur Bizewski wygrał walkę przez dyskwalifikację rywala.

Na początku drugiej rundy obaj pięściarze poszli na wymianę. Sianos trafił Bizewskiego jednym z ciosów. Następnie niespodziewanie złapał "Bizona" i obalił go na ziemię. W parterze zadał dwa ciosy łokciem. Narożnik Bizewskiego był wściekły. W stronę Sianosa pofrunęło wiadro z wodą. Rozpoczęła się awantura, która ostatecznie została opanowana.

W ringu i w hali wybuchła ogromna awantura. Organizatorzy próbują opanować sytuację.

Skandaliczna sytuacja! W drugiej rundzie Marcin Sianos w walce bokserskiej obalił Artura Bizewskiego i zadał mu ciosy w parterze!

Czas na wagę ciężką! Czy w walce Sianos vs Bizewski w końcu zobaczymy nokaut?

Wygrana Mateusza Polskiego! (79-73, 79-73, 77-75)

Kolejny pojedynek na tej gali potrwał pełne osiem rund. Za chwilę poznamy werdykt!

Czas na walkę Polski - Bulik!

Przed nami karta główna! Trwa ceremonia otwarcia oraz prezentacja zawodników!

Andżelika Krysztoforska zwyciężyła na pełnym dystansie! Punktacja: 60-54, 60-54, 60-54.

Angelika Krysztoforska za moment skrzyżuje rękawice z Tijaną Draskovic!

Po czterech pełnych rundach zwycięzcą pojedynku został ogłoszony Hubert Benkowski! (40-36, 40-35, 40-36)

Damian Haus kontra Hubert Benkowski - to już za moment!

Galę w Koszalinie otworzyła walka w boksie olimpijskim, w której zmierzyli się Patryk Duda i Oskar Bogacz. Po trzech pełnych rundach lepszy w tym starciu okazał się pierwszy z zawodników.

Dobry wieczór! Pora na Kapeo Rocky Boxing Night w Koszalinie. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!