Niepokojące informacje w sprawie Bartosza Kurka. Co ze zdrowiem siatkarza?

Siatkówka
Niepokojące informacje w sprawie Bartosza Kurka. Co ze zdrowiem siatkarza?
fot. Cyfrasport
Bartosz Kurek

Bartosz Kurek nie pojawił się w składzie meczowym podczas ostatniego meczu ligi japońskiej. Na razie nie wiadomo, czym spowodowany był brak obecności Polaka.

Drużyna Wolfdogs Nagoya po niesamowitym boju przegrała z JT Thunders 2:3 w meczu 31. kolejki japońskiej V League. Bardziej niż wynik niepokoi jednak fakt, że na boisku zabrakło najmocniejszego ogniwa "wilków".

 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda siatkówki zasili tureckiego giganta? Hitowy transfer blisko

 

Bartosz Kurek nie pojawił się w składzie Nagoyi na ten mecz. Jego absencja może dziwić tym bardziej, że w poprzednim starciu bardzo przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu z Voreas Hokkaido. Zdobył aż 25 punktów. 

 

Co ciekawe, to nie pierwsze tajemnicze zniknięcie Kurka w meczach z JT Thunders. W grudniu podczas rywalizacji z tym zespołem Polak przez pierwsze dwa sety spisywał się świetnie, a później... nie pojawił się już na parkiecie. Jak sam później wyznał, miał drobne kłopoty ze zdrowiem.

 

Ewentualne problemy kapitana kadry to nie tylko ból głowy dla kibiców japońskiego klubu, ale również Polaków, którzy także w klubach szykują się do zbliżających się wielkimi krokami igrzysk olimpijskich w Paryżu. Co więcej, w ostatnim spotkaniu PlusLigi nie zagrał także drugi atakujący kadry - Łukasz Kaczmarek.

 

Karolina Potrykus/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie