Allianz Milano – Sir Susa Vim Perugia. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

Allianz Milano zagra z Perugią w meczu 22. kolejki włoskiej Serie A1. To ostatnia kolejka fazy zasadniczej, po niej Superlega rozpoczyna rywalizację play-off. Kiedy mecz? Kto wygra to spotkanie? Jak zagrają Kamil Semeniuk i Wilfredo Leon? Relacja live i wynik na żywo z meczu Allianz Milano – Sir Susa Vim Perugia na Polsatsport.pl.

Allianz Milano to siódma drużyna w tabeli. Siatkarze z Mediolanu w dotychczasowych meczach wywalczyli 36 punktów (11 zwycięstw – 10 porażek). Mają już zapewnioną grę w play-off. W poprzedniej serii spotkań pokonali na wyjeździe drużynę Gioiella Prisma Taranto 3:1.

 

Zobacz także: Kolejny polski klub chce pozyskać Wilfredo Leona! To byłby sensacyjny transfer

 

Sir Susa Vim Perugia zajmuje drugą pozycję w tabeli z dorobkiem 50 punktów (16 zwycięstw – 5 porażki). Ma pięć punktów straty do lidera – Itas Trentino, a dziesięć oczek przewagi nad trzecią w ligowej stawce ekipą Gas Sales Bluenergy Piacenza. Ma więc zapewnioną drugą lokatę po fazie zasadniczej. W poprzedniej kolejce siatkarze Perugii wygrali w meczu na szczycie z Itas Trentino 3:1.

 

W pierwszej rundzie (11. kolejka, 26 grudnia) Sir Susa Vim Perugia przegrała u siebie z Allianz Milano 2:3 (12:15 w tie-breaku). Nagrodę dla najlepszego zawodnika (MVP) tamtego meczu otrzymał Matej Kazijski.

 

Relacja live i wynik na żywo z meczu Allianz Milano – Sir Susa Vim Perugia w niedzielę 3 marca o godzinie 18.00 na Polsatsport.pl.

Robert Murawski/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie