Co za wieści w sprawie Grbicia! Agent puścił parę z ust? Tajemniczy wpis

Siatkówka
Co za wieści w sprawie Grbicia! Agent puścił parę z ust? Tajemniczy wpis
fot. Cyfrasport
Nikola Grbić

Reprezentacja Polski siatkarzy przygotowuje się do igrzysk olimpijskich. To najważniejsza impreza czterolecia, podczas której "Biało-Czerwonych" poprowadzi Nikola Grbić. A co z przyszłością Serba po paryskim turnieju? Wydaje się, że agent selekcjonera właśnie puścił parę z ust w mediach społecznościowych.

Nikola Grbić objął polską kadrę w styczniu 2022 roku. Na przestrzeni ostatnich 26 miesięcy święcił z nią liczne triumfy. Wygrał między innymi Ligę Narodów (2023) i mistrzostwa Europy (2023). W 2024 roku poprowadzi natomiast kadrę na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Polacy uchodzą za jednego z głównych faworytów imprezy.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Jestem zły i rozżalony". Tak Jakub Bednaruk zaczął swój komentarz (WIDEO)


Kontrakt Serba z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej obowiązuje właśnie do zakończenia igrzysk. Co będzie dalej z tą bardzo dotychczas udaną współpracą? Wydaje się, że to parę z ust w mediach społecznościowych puścił jeden z agentów Grbicia, Georges Matijasević.

 


"Dobrze zobaczyć aktualnego i przyszłego trenera reprezentacji Polski, Nikolę Grbica" - napisał menedżer w opisie postu na Instagramie. Selekcjoner gościł w Krakowie na turnieju Final 4 Pucharu Polski.


Czy to oznacza, że Grbić podpisał już nową umowę z federacją? To pytanie na razie pozostaje otwarte.

 

Jakub Żelepień/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie